Bilgi & Rezervasyon
+90 (256) 618 16 90

RESTAURANT & BARLAR

USTA ŞEFLERİMİZİN YILLARA DAYANAN BİRİKİM VE DENEYİMLERİNDEN OLUŞAN ENFES TATLAR.

ANA RESTAURANT
Lezzet ve Zerafet

İyi yemek yapmak kadar, iyi yemekten anlamak da ustalık işidir. Usta şeflerimizin yıllara dayanan birikim ve deneyimlerinden oluşan enfes tatlar, Suhan Seaport 360 Hotel & Spa Restaurant’ının mutfağında sizler için hayat buluyor. Damak tadına önem veren misafirlerimizi, modern dekorasyon ve hayranlık uyandıran manzara eşliğinde sunacağımız özel yemeklerimizle ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

LOBBY BAR
Lobby Bar’da vakit geçirmek gerçek bir ayrıcalıktır.

360 mimarinin detaylarını barındıran dekoruyla Lobby Bar’da vakit geçirmek gerçek bir ayrıcalıktır. Lobby Bar’da kendinizi özel hissedeceğiniz şekilde karşılanır ve uğurlanırsınız. Şık ve çevreden bağımsız olma rahatlığı sunan localarıyla 24 saat hizmetinizde olan Lobby Bar’da deneyimli barmenlerin hazırladığı karışımları yudumlayabilir, güne özel bir anlam yükleyebilirsiniz. Lobby Bar’da özel bir ev sahibinin, özel misafiri olmanın ayrıcalığını yaşayarak, anılarınıza bir güzellik daha katacaksınız.

SNACK & POOL
Havuzun Ferahlığı ve Güneşin Tadı...

Havuzun ferahlığı ve güneşin tadını çıkarmaya biraz ara verip, bir ara öğünden çok daha fazlası olan aperatif yiyecek ve içeceklerimizin tadına bakabilirsiniz. Snack menümüzün içinden arzu ettiğiniz her şey, beğeninize sunulmak üzere sizleri bekliyor.