STANDART KARA MANZARALI ODA

35
Kettle
Duş


35m2 genişliğindeki şehir manzaralı odalarımız, tatiliniz süresince Kuşadası’nın eşsiz maviliğine bakma fırsatı sunuyor. ​​​​​ Odalarımız misafirlerimizin konforu düşünülerek ergonomik tarzda tasarlanmıştır.  Kapasite: 2 Yetişkin + 1 Çocuk veya 3 Yetişkin. Balkon Şehir manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, Uydu Kanalları, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Malzemeleri, Minibar, Çay ve Kahve İkram Ürünleri Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

STANDART DENIZ MANZARALI ODA

35
Kettle
Duş


Kapasite: 2 Yetişkin + 1 Çocuk veya 3 Yetişkin. 35m2 genişliğindeki panoramik deniz manzaralı ve kısmi deniz manzaralı odalarımız, tatiliniz süresince Kuşadası’nın eşsiz maviliğine bakma fırsatı sunuyor. Odalarımız misafirlerimizin konforu düşünülerek ergonomik tarzda tasarlanmıştır. İçerik: Balkon, Manzara, Deniz manzarası, Bahçe manzarası, Şehir manzarası, Teras, TV, Telefon, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Emanet Kasası, Halı Kaplı Zemin, Ses Yalıtımı, Gardırop/Dolap, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Minibar, Elektrikli Su Isıtıcısı, Uyandırma Servisi, Havlular, Çarşaf. Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

DELUXE HAVUZ ERİŞİMLİ ODA

40
Kettle
Duş


Kapasite: 2 Yetişkin + 1 Çocuk veya 3 Yetişkin. İki katlı bir yapıda ayrı daireler olarak tasarlanan odalarımız, ortak kullanım alanlı 650 m2 alanında 1.40 cm derinliğinde olan açık havuz ve bar, tatilinizin bir ömür hafızanızda kalmasını sağlayacak. İçerik: Balkon, Bahçe manzarası, Şehir manzarası, Teras, TV, Telefon, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Emanet Kasası, Halı Kaplı Zemin, Ses Yalıtımı, Gardırop/Dolap, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Minibar, Elektrikli Su Isıtıcısı, Uyandırma Servisi, Havlular, Çarşaf. Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

SUIT ODALAR

60
Kettle
Duş


Kapasite: 2 Yetişkin + 1 Çocuk veya 3 Yetişkin. Bu suitte balkon, oturma alanı ve kanepe bulunmaktadır. Bir adet çift kişilik ebeveyn yatak odası ve 1 ergonomik kanepeden oluşur. Arada bağlantı kapısı olan odalar, kısmi deniz manzaralı ve şehir manzaralıdır. İçerik: Balkon, Manzara, Deniz manzarası, Bahçe manzarası, Şehir manzarası, Teras, TV, Telefon, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Emanet Kasası, Oturma Alanı, Halı Kaplı Zemin, Kanepe, Ses Yalıtımı, Gardırop/Dolap, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Minibar, Elektrikli Su Isıtıcısı, Uyandırma Servisi, Havlular, Çarşaf. Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

AİLE ODALARI

60
Kettle
Duş


Kapasite: 2 Yetişkin + 2 Çocuk veya 3 Yetişkin + 1 Çocuk. İşte aileler için ideal bir oda. 60-70m2 genişliğindeki Family Suit’lerde, bir adet çift kişilik ebeveyn yatak odası ve 1 adet tek kişilik yataklı alan bulunur. Ailece tatilin tüm güzelliklerini bu odalarda yaşayabilirsiniz. İçerik: Balkon, Bahçe manzarası, Şehir manzarası, Teras, TV, Telefon, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Emanet Kasası, Oturma Alanı, Halı Kaplı Zemin, Kanepe, Ses Yalıtımı, Gardırop/Dolap, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Minibar, Elektrikli Su Isıtıcısı, Uyandırma Servisi, Havlular, Çarşaf. Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

SUPERIOR JAKUZILI ODA

35
Kettle
Duş


Kapasite: 2 Yetişkin. Tatil denince akla bazen rahatlık ve konfor, bazen de lüks gelir. Her ikisini birleştiren, eşiniz ya da sevgilinizle yaşayacağınız anları rüyaya dönüştüren 35m2 genişliğindeki özel jakuzili, güneşlenme terasları olan odalarımızda geçireceğiniz tatil için sizi bekliyor. Jakuzzi Balkon, Bahçe manzarası, Şehir manzarası ve deniz manzarası  Teras, TV, Telefon, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Emanet Kasası, Oturma Alanı, Halı Kaplı Zemin, Kanepe, Ses Yalıtımı, Gardırop/Dolap, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Minibar, Elektrikli Su Isıtıcısı, Uyandırma Servisi Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

KRAL DAİRESİ

90
Kettle
Duş


Kapasite: 2 Yetişkin. Farklı konsept ve tasarımlarıyla her zevke hitap eden KRAL DAIRELERIMIZ, 90m2’lik bir alanda ebeveyn yatak odası ve oturma grubundan oluşur. Odalarımızın terasında özel oturma alanları, balkonunda ise size özel jakuzi bulunur. İçerik: Bahçe manzarası, Şehir manzarası,deniz manzarası, Teras, TV, Telefon, Uydu Kanalları, Düz Ekran TV, Emanet Kasası, Oturma Alanı, Kanepe, Ses Yalıtımı, Gardırop/Dolap, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Tuvalet, Banyo, Terlik, Minibar, Elektrikli Su Isıtıcısı, Uyandırma Servisi, Havlular, Çarşaf. Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

Sizlerle birlikte paylaşmayı seviyoruz…

Sosyal ağlarda bizleri takip edin yeniliklerden önce siz haberdar olun…

fikirleriniz, dilekleriniz…