STANDART KARA MANZARALI ODA

35
Kettle
Duş


35m2 genişliğindeki kara manzaralı odalarımız, tatiliniz süresince Kuşadası’nın eşsiz güzelliklerini yaşama fırsatı sunuyor. ​​​​​ Odalarımız misafirlerimizin konforu düşünülerek ergonomik tarzda tasarlanmıştır.  Kapasite: 2 Yetişkin + 1 Çocuk veya 3 Yetişkin. ODA BİLGİLERİ Balkon Şehir manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, Uydu Kanalları, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Malzemeleri, Minibar, Çay ve Kahve İkram Ürünleri Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

STANDART DENIZ MANZARALI ODA

35
Kettle
Duş


35m2 genişliğindeki panoramik deniz manzaralı odalarımız, tatiliniz süresince Kuşadası’nın eşsiz maviliğine bakma fırsatı sunuyor. Odalarımız misafirlerimizin konforu düşünülerek ergonomik tarzda tasarlanmıştır. Kapasite: 2 Yetişkin + 1 Çocuk veya 3 Yetişkin. ODA BİLGİLERİ Balkon, Deniz manzarası, Düz Ekran TV, Telefon, Uydu Kanalları, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Malzemeleri, Minibar, Çay ve Kahve İkram Ürünleri Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

DELUXE HAVUZ ERİŞİMLİ ODA

40
Kettle
Duş


İki katlı bir yapıda ayrı daireler olarak tasarlanan odalarımız, ortak kullanım alanlı 650 m2 alanında 1.40 cm derinliğinde olan açık havuz ve bar, tatilinizin bir ömür hafızanızda kalmasını sağlayacak.  Kapasite: 2 Yetişkin + 1 Çocuk veya 3 Yetişkin. ODA BİLGİLERİ Balkon                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Deniz manzarası, Bahçe Manzarası Düz Ekran TV, Telefon, Uydu Kanalları, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Malzemeleri, Minibar, Çay ve Kahve İkram Ürünleri Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

SUIT ODALAR

60
Kettle
Duş


60 m2  olan Suit odalarımızda balkon, oturma alanı ve kanepe bulunmaktadır. Bir adet çift kişilik ebeveyn yatak odası ve 1 ergonomik kanepeden oluşur. Arada bağlantı kapısı olan odalar, kısmi deniz manzaralı ve şehir manzaralıdır.  Kapasite: 2 Yetişkin + 1 Çocuk veya 3 Yetişkin. ODA BİLGİLERİ Balkon Düz Ekran TV, Telefon, Uydu Kanalları, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Malzemeleri, Minibar, Çay ve Kahve İkram Ürünleri Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

AİLE ODALARI

60
Kettle
Duş


İşte aileler için ideal bir oda. 60-70m2 genişliğindeki Family Suit’lerde, bir adet çift kişilik ebeveyn yatak odası ve 1 adet tek kişilik yataklı alanı bulunur. Ailenizle tatilin tüm güzelliklerini bu odalarda yaşayabilirsiniz.  .Kapasite: 2 Yetişkin + 2 Çocuk veya 3 Yetişkin + 1 Çocuk ODA BİLGİLERİ Balkon Düz Ekran TV, Telefon, Uydu Kanalları, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Malzemeleri, Minibar, Çay ve Kahve İkram Ürünleri Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

SUPERIOR JAKUZILI ODA

35
Kettle
Duş


Tatil denince akla bazen rahatlık ve konfor, bazen de lüks gelir. Her ikisini birleştiren, eşiniz ya da sevgilinizle yaşayacağınız anları rüyaya dönüştüren 35m2 genişliğindeki özel jakuzili, güneşlenme terasları olan odalarımızda geçireceğiniz tatil için sizi bekliyor. Kapasite: 2 Yetişkin ODA BİLGİLERİ Jakuzzi, Balkon, Düz Ekran TV, Telefon, Uydu Kanalları, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Malzemeleri, Minibar, Çay ve Kahve İkram Ürünleri Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.  

Oda Detayları

KRAL DAİRESİ

90
Kettle
Duş


Farklı konsept ve tasarımlarıyla her zevke hitap eden KRAL DAIRELERIMIZ, 90m2’lik bir alanda ebeveyn yatak odası ve oturma grubundan oluşur. Odalarımızın terasında özel oturma alanları, balkonunda ise size özel jakuzi bulunur.  Kapasite: 2 Yetişkin ODA BİLGİLERİ Jakuzzi, Teras, Teras Oturma Grubu, Balkon, Düz Ekran TV, Telefon, Uydu Kanalları, Emanet Kasası, Gardırop/Dolap, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Malzemeleri, Minibar, Çay ve Kahve İkram Ürünleri Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Oda Detayları

Sizlerle birlikte paylaşmayı seviyoruz…

Sosyal ağlarda bizleri takip edin yeniliklerden önce siz haberdar olun…

fikirleriniz, dilekleriniz…